8a2k.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Ip Man 2 / Yip Man 2: Chung si chuen kei (20...dodany: 09/02/2011

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
09/02/2011
Wyświetleń:
2486
Komentarzy:
1
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Akcja Ip Man 2 będzie się toczyć w Hongkongu, gdzie mistrz Wing Chun przybędzie już po zakończeniu wojny. Na miejscu działa juz wiele szkół, ale udaje mu się znaleźć uczniów, młodych adeptów pod przywództwem Wonga Leunga. W Hongkongu wielkim poważaniem cieszy się mistrz Hung, z którego uczniem, Chengiem, Wong ma szczególnie na pieńku. Nietrudno przewidzieć, że konflikt adeptów przeniesie się na mistrzów. Hung żąda, by przed otwarciem szkoły, Ip Man zmierzył się z reprezentantami innych stylów kung fu. Ten przyjmuje wyzwanie, ale walka z Hungiem nie jest rozstrzygająca. Tymczasem brytyjskie władze Hongkongu organizują turniej bokserski... Tu w zasadzie skończę, bo opis idzie o wiele dalej. W pierwszej części Ip Man lał Japończyków, w drugiej chłopcami do bicia będa znowu cudzoziemcy (nie sądziliście chyba że Sammo?). Na ekranie obok Yena i Hunga pojawią się Huang Xiao Ming (Snajper) jako Wong Leung, To Yu-hang jako Cheng Wai-kei, Fan Siu-wong (Connected), Simon Yam, Xiong Dailin


Ip Man 2 / Yip Man 2: Chung si chuen kei (20...dodany: 09/02/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • lewaz: (2011-11-09 o godz. 20:14:13)

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18220 Online:13 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze 8a2k.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis 8a2k.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.