8a2k.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

The Hunt for Gollum (2009) napisydodany: 07/03/2010

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
07/03/2010
Wyświetleń:
2380
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

The Hunt for Gollumquot Polowanie na Gollumaquot;) to niezależny film stworzony przez fana, Chrisa Boucharda, który zaadaptował dodatkowe fragmenty z dzieła Tolkiena na potrzeby 40 minutowej produkcji o budżecie 3000 dolarów.
Historia skupia się na potomku Isildura, quot;największym łowcy i podróżniku Śródziemiaquot; który wyrusza na poszukiwania Golluma. Kreatura musi być znaleziona aby dowiedzieć się prawdy o pierścieniu i aby chronić przyszłość powiernika pierścienia.
Zdjęcia do filmu rozpoczęły się na początku 2007 roku, w północnej części Walii. Zarówno w obsadzie, jak i w ekipie pracującej przy produkcji trudno doszukać się znanych nazwisk - w film zaangażowali się prawdziwi entuzjaści którzy działają niekomercyjnie.


The Hunt for Gollum (2009) napisydodany: 07/03/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18213 Online:43 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze 8a2k.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis 8a2k.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.